Wyniki rezonansu magnetycznego kolana
Wyniki mojego rezonansu magnetycznego kolana prawego. Więzadło krzyżowe przednie o zachowanej ciągłości włókien, pogrubiałe o rozlanym podwyższonym sygnale i odcinkowo zatartych obrysach- cechy częściowo uszkodzenia. W zakresie trzonu i rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej obecność wąskiej szczeliny pękniecia o poziomym przebiegu. Jest dużo więcej napisane lecz nie mam tu za bardzo miejsca na wypisanie całego wyniku. Jak mogę to wyleczyć?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam,
zdecydowanie bez pełnego opisu badania nie jestem w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi - dlatego też zalecam wizytę u ortopedy, który po zapoznaniu się z pełną dokumentacją udzieli Panu porady lekarskiej i przedstawi dalszy tok leczenia.
pzodrawiam!