Wyniki rezonansu magnetycznego kolana

Wyniki mojego rezonansu magnetycznego kolana prawego. Więzadło krzyżowe przednie o zachowanej ciągłości włókien, pogrubiałe o rozlanym podwyższonym sygnale i odcinkowo zatartych obrysach- cechy częściowo uszkodzenia. W zakresie trzonu i rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej obecność wąskiej szczeliny pękniecia o poziomym przebiegu. Jest dużo więcej napisane lecz nie mam tu za bardzo miejsca na wypisanie całego wyniku. Jak mogę to wyleczyć?

Witam,
zdecydowanie bez pełnego opisu badania nie jestem w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi - dlatego też zalecam wizytę u ortopedy, który po zapoznaniu się z pełną dokumentacją udzieli Panu porady lekarskiej i przedstawi dalszy tok leczenia.

pzodrawiam!