Wyniki rezonansu magnetycznego stawu kolanowego
dzien dobry, odebrałem wyniki rezonansu magnetycznego stawu kolanowego lewego, Niewielkie pasmo wysokiego sygnału w rogu tylnym łąkotki przyśrodkowej - uszkodzenie/zmiany zwyrodnieniowe. Drobne ognisko wysokiego sygnału w chrząstce kłykcia przyśrodkowego kości udowej. I co mam dalej robić z bólem kolan przy kucaniu, klękaniu ? prosze o porade?

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
Jeśli wynik rezonansu magnetycznego znajduję odzwierciedlenie w objawach klinicznych tzn odczuwa Pan przeskakiwanie i blokowanie się kolana, a przede wszystkim ból powierzchni przyśrodkowej i przedniej stawu kolanowego bezwzględnie wymaga Pan artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu