Wyniki rozmazu krwi i podwyższony poziom limfocytów

witam kobieta 30 lat odebrałam wyniki rozmazu krwi : gran. oboj. o jadrze podzielonym 35% (45-70) granulocyty kwasochlonne 4% ( 1-5) limfocyty 52%(20-45) monocyty 5% w grudniu mialam robione badania na dwa wirusy cytomegalia obecne i 94,96u/ml oraz EBV obecne 13,9 S/CO wowczas rozmaz krwi był następujący: Neutrofile segmentowane34% (norma 45-68) granulocyty kwasochłonne 7 % (1-4) monocyty 9% (3-8) Limfocyty 49% (25-40) niezróznicowane 1% Mam sie martwić, że limfocytów mam tak dużo?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moze to wynikać z przebytego lub toczącego sie zakażenia wirusowego, bakteryjnego. Zalecam wizyte u lekarza zlecajacego badania. Pozdrawiam