Wyniki RTG klaki piersiowej 65-latki

Pani Doktor, robiłam ostatnio prześwietlenie płuc. W wyniku Rtg klatki piersiowej jest napisane" W dolnym polu płuca prawego owalny cień o śr. ok 1 cm, prawdopodobnie odpowiadający brodawce sutkowej, pewna ocen możliwa na zdjęciu Rtg z oznaczeniem brodawek znacznikiem." Co to jest znacznik, czy oznacza się jakoś moje brodawki i robi ponownie RTG? Czy taki wynik sugeruje coś poważniejszego. z góry dziękuję za szybką odpowiedź Wizyta u lekarza ma dosyć odległy termin, więc trochę się denerwuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza radio loga opisującego zdjęcie Sądzę że pokieruje w odpowiednie miejsce.