Wyniki RTG kręgosłupa L/S
Witam prosze o wytłumaczenie wyników rtg kręgosłupa L/S : Częściowa lumbalizacja S1. Kątowe ustawienie kości krzyzowej. Pogłebienie lordozy lędżwiowej. Krążki międzykręgowe w odc.L kręgosłupa bez wyrażnych przewężeń.

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie kości krzyżowej. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.