Wyniki stężenia glukozy w 22. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 22 tyg ciąży, wczoraj byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa, który powiedział,że mam złe wyniki glukozy i jeśli po powtórnym badaniu wyjdzie podobnie skieruje mnie do diabetologa.Proszę o interpretację wyników na czczo 78 mg/dl 1 godz po 75 g glukozy 115 mg/dl 2 godz po 75 g glukozy 108 mg/dl Anka

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki są jak najbardziej prawidłowe. Nie ma wskazań do dalszej diagnostyki.