Wyniki tarczycowe u 39-latki

witam prosze o pomoc .odebrałam wyniki tarczycowe tsh 2,400 ulU/ml , ft3 2,95pg/ml ft4 1,12 ng/dl anty-tpo 7.13 IU/ml , cholesterol całkowity 198.50 mg/dl ,oraz wynik usg tarczycy -prawy płat-14x15x42mm lewy-16x18x39mm -w niewielkim stopniu powiekszone. nie stwierdza sie zmian organicznych . echogenicznosc obu płatow podwyzszona ,zwiekszony przepływ naczyniowy w obu platach .okolica tarczycy prawidłowa . prosze o pomoc czy choruje na tarczyce czy nie , nie rozumiem czemu jest taka rozbieżność

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.