Wyniki testów ciążowych a możliwość ciąży

Dzień dobry, Do zbliżenia doszło 26.09. Testy ciążowy z moczu wykonałam po 5 tyg, pokazały wynik negatywny, dostałam także miesiączkę. Jestem po 3 miesiączkach, lecz ze względu na niepokojące objawy (żółty śluz, burczenie w brzuchu, pręga na podbrzuszu)powtórzyłam testy. 22.12 wykonałam ponownie testy z moczu, przy czym 2 były negatywne a jeden pokazał bardzo słabą drugą kreskę. 3.01 wykonałam test z krwi, hCG total

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć, szczególnie iż jak mniemam wynik hCG może wskazywać na ciążę ( brak wyniki beta hCG) Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych.