Wyniki testów ciążowych a możliwość zapłodnienia

26 września doszło do zbliżenia. 7 tygodni później wykonałam testy z moczu, które pokazały wynik negatywny. Obecnie jestem po 3 miesiączkach, ale niektóre niepokojące objawy (śluz, ból brzucha) skłoniły mnie do powtórzenia testu. 22 grudnia wykonałam ponownie testy z moczu, z czego 2 były negatywne a jednej pokazywał bardzo bladą drugą kreskę. 3 stycznia zrobiłam test z krwi, który wskazał w hCGtotal wartość

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć, szczególnie iż jak mniemam wynik hCG może wskazywać na ciążę ( brak wyniki beta hCG) Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych