Wyniki testu obciążenia glukozą

Witam...oto moje wyniki w teście obciążenia glukozą 75g.Glukoza(mg/dl) na czczo 89,po godzinie 145,po dwóch 110...Insulina(ulU/ml)na czczo 7.86,po godzinie 108.4,po dwóch 55.12...Czy sa powody do zmartwienia jeśli chodzi o poziom insuliny?Dostałam od lekarza metforminę...Z góry dziękuję za odpowiedź.Wiola

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować zalecone leczenie. Podczas kolejnej wizyty kontrolnej lekarz określi konieczność powtórzenia badań.