Wyniki tomografii komputerowej i torbiel w zatoce klinowej

Witam, odebrałam dziś wyniki tomografii komputerowej i okazuje się, że mam torbiel zastoinowa w dnie zatoki klinowej prawej o średnicy 1.2cm. Czy to poważne no i co powinnam zrobic?

Magdalena StusiĹska

Jesli torbiel daje objawy zapalenia zatok należy skonsultować się z lekarzem laryngologiem. Skierowanie na wizytę może wystawić lekarz rodzinny.