Wyniki TSH a nerwowość

Witam. Co mogą oznanczać tekie wyniki TSH, parathormon, Ft3 FT4 Anty Tpo w normie. Usg tarczycy tez w normie. Anty tg mam na poziomie 161 gdzie norma jest od 0-4,1. Z objawów to mam wypadanie włosów, zawroty głowy osłabienie ospałość, drętwienie brody uczucie szczywności i spuchniętego języka. Czasami pojawia się duszenie w szyji. Mam takie nerwowość rozstrzęsienie w środku, stany depresyjne.

Lek. Tomasz Budlewski

Przedstawiony wynik może świadczyć o autoimmunologicznej chorobie tarczycy. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.