Wyniki TSH, antyTG i antyTPO

Dzień dobry, uprzejmie proszę o odpowiedź co może oznaczać wysoki poziom przeciwciał anty TG: 364 IU/ml (anty TPO: 7IU/ml; TSH: 3,030 uU/ml; FT3: 5,27 pmol/l; FT4: 14,6 pmol/l; PRL: 223,7 mlU/l; PRG: 12,64 ng/ml). Badania krwi wykonałam w 22 dniu cyklu. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. Dorota.

Lek. Tomasz Budlewski

Wysoki poziom przeciwciał oznacza tło autoimmunologiczne choroby. Proszę podac normy dla laboratorium w którym wykonywała Pani badanie