Wyniki TSH, fT3 i fT4 34-latki

Witam Mam 33 lata moje wyniki to tsh 4,54, ft3 5,06, ft4 13,17 czy to już niedoczynność czy ok,proszę o jakąś rade pozdrawiam

Witam! Dokładna interpretacja wyników badań nie jest możliwa, ponieważ nie podała Pani jednostek w których oznaczone były hormony. Jeśli wynik TSH jest podwyższony, a wolne hormony są w normie mamy do czynienia z subkliniczną niedoczynnością tarczycy która nie wymaga leczenia farmakologicznego.