Wyniki TSH i objawy niedoczynności u 23-latki

Witam. U mojej 23 letniej córki zdiagnozowano TSH 6,8. W usg tarczyca prawidłowa, przeciwciała na hashi-brak, z tarczyca wszystko w porządku. Hormony w dolnych normach, ale w normach. Córka ma typowe objawy niedoczynności. Dodatkowo ma problemy z przełykaniem i czerwone wybroczyny,ranki, owrzodzenia na języku. rozmiar krwinki czerwonej 105, czyli anemia megaloblastyczna?Czy takie objawy mogą byc spowodowane niedoborem witamin z grupy B?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.