Wyniki USG przezpochwowe i blizna po cesarskim cięciu

Chciałabym zapytać o wyniki usg przezpochwowego: Trzon macicy o jednorodnej echogenności i równym obrysie w przodozgięciu o wymiarach 61x39x53mm. W dolnym odcinku ściany przedniej widoczna blizna po cięciu cesarskim. W obrębie trzonu, cieśni i szyjki podsurowicówkowo widoczne dość liczne sploty naczyniowe. Endometrium o jednorodnej echogenności i równym obrysie ma grubość obu warstw do 7mm...... Jak należy rozumieć trzecie zdanie?

Wynik prawidłowy. Nie ma powodu do niepokoju. Takie sploty naczyniowe w tej okolicy macicy i po cięciu cesarskim są często widoczne i nie stanowią patologii.