Wyniki usg w 12 trymestrze ciąży

Witam, Mam 34 lata. W usg 12tc i 1 d przezierność wyniosła o,5 mm, fałd karkowy 1,00 dla CRL 50,8 mm, kośc nosowa NB 2,4 mm dla BPD 16,2. Reszta parametrów też ok. Zrobiłam również białko PAPPa, które wyszło źle PAPPA: 0,91 mIU/ml tylko nie wiem ile to odpowiada MoM, ale wydaje mi się, że poniżej 0,5 Proszę o odpowiedź czy wynik jest bardzo niepokojący i jaki jest wynik PAPPA w Mom?

Podejrzane wartości parametrów biochemicznych to dla zespołu Downa (Trisomii 21) jeśli wartość fb-HCG przekracza 2,52 MoM, a PAPP-A jest poniżej 0,5.
Proszę w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem, który wysłał na to badanie. Normy wyników badań mogą być różne i zależne od danej pracowni analitycznej.