Wyniki USG w 14. tygodniu ciąży

Witam mialam dzisiaj robione usg i co sie okazalo ze jestem w 14 tyg i lekarz nie mug ocenic NT ze wzgledu na wysoki wiek ciazy . Co w tej sytuacji robic . Moje wyniki sa takie HC 88mm -15hbd CRL74mm-13/3 FL 15 mm-14/4hbd czy jest wszysko w pozatuk i czy moge jeszcze zrobic NT

Pytanie czy wszystko jest w porządku najlepiej zadać bezpośrednio ginekologowi prowadzącemu, który robił USG. Pomiar NT jest najbardziej miarodajny między 11. a 14. tygodniem ciąży, więc teraz jest już za późno.