Wyniki w kierunku CMV w 13. tygodniu ciąży

Witam jestem w 13 tygodniu ciąży bardzo proszę interpretacje wyników CMV Normy labolatorium to CMV IgG 0,0-6,0 ujemny powyżej 6,0 dodatni ja mam 171,0 normy IgM 0,0-0,85 wynik ujemny 0,85-0,99 wątpliwy 1,00 dodatni ja mam 1,34 po trzech tygodniach wzrosło do 1,37. Zrobiłam również awidność wyszła 0,95 a od 0,65 jest wysoka. Czy istnieje ryzyko wad u dziecka ?

Piotr Pilarski

Wyniki wskazują na świeże zakażenie wirusem. Istnieje ryzyko wada wrodzonych. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.