Wyniki w kierunku cytomegalii i objawy przeziębienia w ciąży

Witam! Jestem w 7 tygodniu ciąży. Kilka dni temu wróciłam z urlopu i pojawiły się u mnie objawy przeziębienia - kaszel, ból gardła, zanikający głos. Zrobiłam więc badania pod kątem cytomegalii. Otrzymane wyniki to IgG 0,031 a IgM 0,11. Wiem, że oba wyniki są ujemne ale zastanawiam się skąd te wartości. Czy może to świadczyć o wczesnym etapie zakażenia? Będę wdzięczna za odpowiedź ponieważ martwię się o dziecko. Podczas urlopu korzystałam z basenów w tym dziecięcych i mam 2,5 rocznego synka.

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiazujacych w danym laboratorium nie mozna się wypowiedziec. proponuje udac się do lekarza prowadzacego ciaże.