Wyniki WB w kierunku boreliozy

Proszę o interpretację wyniku WB w kierunku boreliozy uzyskanych w październiku. Wybarwione trzy paski: VIsE-Bb poziom 64, P41 poziom 43, IgG poziom 46. W lutym przebywałem na oddziale zakaźnym z objawami grypopodobnymi plus zapalenie płuca bakteryjne z podejrzeniem zapalenia nerwu twarzy lecz wykluczono po podaniu sterydów. Podano antybiotyki przez 10 dni dożylnie plus 1 tydzień doustnie. Nazwy nie pamiętam. Badania w kierunku boreliozy wykonałem z własnej inicjatywy. Co oznaczają?

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
Przytoczone przez Pana wyniki oznaczają, że przebył Pan w swoim życiu zakażenie borrelia burgdorferi i wytworzyła się odporność na ww. patogen.
z poważaniem
lek. Michał Kurek