Wyniki Wester Blot a szanse na leczenie

Dzień Dobry, odebrałem wyniki Western Blot. Oto niektóre parametry widoczne na wydruku ogólnym: IgG p.41 +; IgM Ospc-adv Bg (+)OspC-adv +. Na wykresie: IgG(p41) 42, (p58) 10, (p19) 10, Antihuman IgG 136, Ko 114, oraz z klasy IgM - (OspC Bg) 24 (+), (OspC Bsp) 28 (+), (Antihuman IgM) 70 +, (Ko) 90 + . Euroline Borrelia IgG negatywny, Borrelia Euroline RN-AT adv IgM pozytywny. Czy te wyniki mówią o istnieniu choroby ? Jeśli tak, to czy są wystarczające dla NFZ aby podjąć leczenie szpitalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

leczenie szpitalne zalezy od objawow, a wyniki wskazuja na swieza infekcje. prosze koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.