Wyniku w kierunku cytomegalowirusa po poronieniu

Witam poronila 20 czerwca, dostałam tabletki poronne, lekarz zlecil szereg badań wszytsko wyszlo ok tylko wynik z CMV wirus cytomegalia: przeciwciała w kl Igg - 106,9 wynik ujemny: 0,0 - 6,00 wynik wątpliwy: 6,0 - 15 wynik pozytywny >15 Przeciwciała w kalsie IgM 0,94 wynik ujemny <0,85 wynik obojętny: 0,85 - 0,99 wynik pozytywny : 1,00 i powyżej Lekarz zlecil za miesiac powtórzenie badania, czy z takimi wynikami możemy już zacząc starac się o dzidizusia czy tzreba jeszcze czekac :) w

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że można się starać. Proszę oczywiście powtórzyć badania. Konieczne jest określenie kiedy mogło dojść do zakażenia wirusem cmv