Wyobrażenie podczas seksu

Witam mam bardzo intymny problem bo chodzi mi o to ze jak się kocham z moja dziewczyną to sobie wyobrazam ze ona mnie doradza do doscia zęby był wytrysk a czasem juz nie umiem się po trzymać i namawiam ja zęby mi mówiła opowiadanie erotyczne jak mnie dradza a czasem ja na mawiam żeby mnie dradzila po to zęby był wytrysk a ona się złe czuje wtedy i a ja później się złe czuje ze na mawiam ja do drady u czuje ze pomyśli ze naprawdę tego chce zeby ona to zrobiła bo się pytala czy tego chce naprawde

Dzień dobry.

Dotarły do mnie dwa Pana posty, do których odniosę się łącznie.
Namawianie partnerki do zdrady oraz wyraźne podniecanie się myślą o jej zdradzie, może mieć dwa podłoża - pierwsze może wiązać się z potrzebą "ukarania" siebie, co jest dosyć typowe dla osób o masochistycznych skłonnościach. W powyższym układzie partner będący "ofiarą" zdrady poprzez jej doświadczenie, bądź wielokrotne doświadczanie, czuje się poniżony i upodlony - co wzmaga jego podniecenie.
Drugie natomiast podłoże może być z kolei podświadomą chęcią "ukarania" partnerki, poprzez jej swoiste "uprzedmiotowienie", co z kolei można wiązać się np. z tendencjami sadystycznymi bądź ukrytą formą "zemsty" za jakieś niepowodzenie w związku.
W oparciu o Pana opis trudno jednak wysnuwać jakieś wiążące hipotezy, dlatego sugerowałbym kontakt z seksuologiem, któremu mógłby Pan szczegółowo przedstawić problem.

Pozdrawiam.