Wyostrzenie się zapachów a alergie

Witam! Moja mama szuka pomocy u lekarzy alergikow, lecz ze znikomym skutkiem. Zaczęło sie od nowego segmentu, który wydzielał wręcz toksyczny zapach. Dopiero po sześciu latach mebel został usunięty, lecz zapach jak gdyby wyostrzyl sie x-krotnie i nie dość , że wiele zapachów w domu jej przeszkadza to nie może jeść podstawowych potraw. Wszelkie badanie alergiczne nie wskazują niczego. Podejrzewamy MCS, ale takie coś nie leczy sie w Polsce a za granica jest zbyt kosztowne. Prosimy o pomoc! Darek

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje zgłosić się do Uniwersyteckiej Kliniki Alergologii. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki