Wyostrzenie zmysłów po antydepresantach

Witam. Mam problemy z nerwicą i psycholog przepisał mi antydepresanty. Odstawiłem je po 2 tygodniach od używania, ponieważ mój stan psychiczny się nie poprawiał. Natomiast po zażywaniu owych leków utrzymuje się zjawisko wyostrzonych zmysłów (jedzenie jest pyszniejsze a jak piję czuję wewnątrz jak przepływa przez przełyk i wpada do brzucha, mam też wyostrzony zmysł węchu). Czy wszystko jest ze mną w porządku? Tabletki to Asertin. Dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi.

Po dwóch tygodniach nie można stwierdzić skuteczności leku przeciwdepresyjnego. To co Pan opisuje jest dosyć zaskakujące, być może konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pańskich problemów zdrowotnych. Proszę wszystko dokładnie opowiedzieć lekarzowi prowadzącemu.