Wypadające włosy i powiększająca się wada wzroku

Od kilku miesięcy wypadają mi włosy mam pojawiające się łyse miejsca a od kilku dni bardzo pogorszył mi się wzrok w styczniu moja wada była ok -3,75 teraz jest juz -5 i kazdego dnia zdaje sie pogarszac do tego SA zaczerwenione i pieka nie wiem czy to ma ze sobajakies połączenie ale boje się ze to początek utraty wzroku np jaskry proszę o szybka odpowiedz dziękuje pozdrawiam

Z wymienionymi przez Panią objawami proszę koniecznie jak najszybciej zgłosić się do lekarza - najlepiej okulisty i dermatologa. Proszę wymienionych przez Panią objawów nie lekceważyć. Czym szybciej wykona Pani niezbędne badania, tym będzie większa szansa na właściwe leczenie i powrót do zdrowia. W jaskrze występują charaketrystyczne ubytki w polu widzenia, więc wcale nie musi być to jaskra, zwłaszcza, że choroba ta często przebiega bez- lub skąpoobjawowo.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz