Wypadające włosy i przerzedzanie się brwi

witam mam problem bo od jakiś 3 miesięcy wypada mi przerażająco dużo włosów zaobserwowałam ze jedna z brwi tez zrobiła mi się rzadka i mam z tym poważny problem od 2 miesięcy biore tabletki vitapil i myje głowe szamponem dermena ale nie widze zadnej poprawy. włosy mi się już tak przezadzily ze mam prześwity na głowie :( nie wiem co robić. bylam u dermatologa ale ta pani nawet nie dotkła włosów nie zrobila nic prócz tego ze spytała jakie leki wypisać :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję jednak udanie się jeszcze chociażby do jednego lekarza dermatologa. Dermatolodzy przepisują nie tylko leki dostępne w aptece, ale także tworzą różne mieszanki, które są indywidualnie przygotowywane dla pacjenta w aptece.