Wypadające włosy przy niskich limfocytach

Dzień dobry, mam problem natury takiej iż od kilku miesięcy wypadają mi włosy. Byłam u lekarza 1 kontaktu dał mi skierowanie do dermatologa, lecz zastanawiam sie czy dermatolog zrobi mi badani i o jakie mam pytać ja sama?, Zrobiłam badanie krwi i moczu ogólnie było w normie lecz nie wszystko zastanawia mnie fakt że mam za niskie limfocyty tj, 19.3%, OB 16. Proszę bardzo o pomoc o pokierowanie co i jak dalej mam robić badania na te wypadające włosy i interpretacje wyników Dziękuję bardzo za pomoc.

Szanowna Pani,
przyczyn takiego stanu rzeczy może byc wiele..Sugeruje wizyte u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Specjalista bedzie wiedział na jakie badania Panią skierować i jakie leczenie wdrożyć.