Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wypadające włosy przy zaburzonej gospadarce hormonalnej

Jestem młodą kobietą. To co się ze mną dzieje bardzo mnie niepokoi. Musze najpierw wspomnieć, że mam zaburzoną gospodarkę hormonalną i biorę tabletki antykoncepcyjne, bo bez tego mój organizm wariuje. Od bardzo dawna wypadają mi włosy i jestem dość otyła ale tylko na brzuchu. Ale kiedy byłam w okresie dojrzewania samoistnie schudłam i to tak, że miałam niedowagę. Pod koniec szkoły średniej znów przytyłam. Wydaje mi się, że to wina hormonów. skoro da się unormować okres to może i wypadające włosy?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Problemy hormonalne kobiet

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy