Wypadanie dysku w części lędźwiowej kręgosłupa i wybór pozycji seksualnych

Witam serdecznie, wczoraj zostal zdiagnozowany u mnie wypadający dysk w części lędźwiowej kręgosłupa. Od stycznia będę chodzic na fizykoterapie, ale moje pytanie dotyczy pozycji seksualnych które mi nie będą sprawiały bolu i dyskomfortu. Za odpowiedz serdecznie dziekuje.

Wolałbym , żeby wypowiedział sie na ten temat lekarz neurolog, który Panią zdiagnozował, tak będzie bezpieczniej.
Należy też bacznie obserwować siebie, swoje reakcje.
Sprawa jest indywidualna. Życzę efektywnej rehabilitacji. Od rehabilitantki tez może Pani uzyskać cenne wskazówki. Pozdrawiam. JW, Poznań.