Wypadanie i przetłuszczanie włosów oraz pieczenie skóry głowy

Witam, 4 tygodnie temu zaczęły mi mocno wypadać włosy (szczególnie podczas mycia) i mocniej się przetłuszczać. Włosy już na drugi dzień są nieświeże.Teraz dczuwam na skórze głowy pieczenie. Zaznaczę, że mam dość cienkie i słabe włosy. W tej chwili już widzę skórę prześwitującą w niektórych miejscach. Poszłam do trychologa, który obejrzawszy skórę głowy, stwierdził tylko nadmierne wydzielanie łoju i zaproponował mi pellingi, prądy itp. za 1500 zł. Nie stać mnie na to. Może Pan coś doradzić? Anna

Proszę udać się do dermatologa na konsultację, zapewne zleci wykonanie odpowiednich badań i dobierze odpowiednie leki i preparaty do stosowania. Można zadbać również o bogatą dietę w ryby, mięso, warzywa i owoce.