Wypadanie odbytu u 8-latka

Moj synek ma 8lat i w wieku 2 lat zaczal wypadac mu odbyt przy zalatwianiu sie. Mial raz obstrzykiwany odbyt przy czym lekarz powiedzial mi ze to wina przepony ma bardzo wiotka. Na dzien dzisiejszy syn ma zlecona rehabilitacje taka jak przy nietrzymaniu moczu. Nie ma zadnej poprawy.Lekarze kaza czekac a Syn jest coraz starsxy i zdarza sie ze brudzi bielizne. Niewiem co dalej mam robic. Martwie sie
ponad rok temu

Niestety w tym wieku pośpiech nie jest wskazany i trzeba do osiągnięcia dojrzałości skupić się na leczeniu zachowawczym, rehabilitacji. Dopiero w ostateczności, po osiągnięciu przez syna dojrzałości rozważyć definitywne leczenie operacyjne. Może trzeba by jeszcze znaleźć specjalistyczną poradnię proktologiczną, może oddział kliniczny, gdzie wykonuje się badania manometryczne zwieraczy odbytu, aby także ocenić ich wydolność. O wszystkim powinien decydować proktolog prowadzący.