Wypadanie odbytu u dziecka

Witam mojemu synkowi od 2roku zycia wypada odbyt. W lodzi mial obstrzykiwanie odbytu i lekqrz stwierdzil ze to bardzo wiotka przepona.Byl rehabilitowany aparatem ale bez rezultatu.Synowi zaczal wypadac odbyt nawet przy prukaniu.Bardzo sie boje lekarze kaza czekac a janiewiem co dalej.Jak dlugo jeszceto potrwa.Gdzie mam szukac pomocy.Mieszkam w szcecinie tu nieoperowalo sie takiego przypadku.Comam dalej robic? Prosze o pomoc
ponad rok temu

Proszę wypełniać zalecenia chirurgów z Łodzi. To najlepszy ośrodek w Polsce zajmujący się chirurgią kolorektalną i raczej innych lepszych ośrodków w Polsce Pan/i nie znajdzie. Zapewne właśnie wypadanie odbytu związane jest ze zbyt wiotką przeponą miedniczą dlatego trzeba poczekać aż dziecko znacznie podrośnie. I to czekanie niestety może jeszcze trwać latami (do 10-12 roku życia).