Wypadanie płatka przedniego, bóle w klatce piersiowej i duszności a wada serca

witam mam cechy wypadania płatka przedniego A2 w mitralna i płucna ślad PR co to znaczy często mam bule w klatce piersiowej i wtedy rośnie mi ciśnienie oraz ciężko mi się oddycha i mam dadykardie serce mi bije po lekach na zwolnię nie rytmu 99 lub 98 i mam zaburzenia rytmu proszę o poradę od 23 czerwca doszło jeszcze wysokie ciśnienie miałam 173 na 104 bicie serca 104 i serce bije na mniej 98 i często jest powyżej stu ma bule w klatce piersiowej i duszności czy jest to wada serca mam 20lat :)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza kardiologa i kierować się jego zaleceniami. Czy był wykonywane badanie holtera ciśnieniowego lub Holtera EKG?. Bez poznania większej ilości informacji o pacjencie ciężko jest coś więcej powiedzieć.