Wypadanie pochwy a nacinanie krocza i pęknięcie cewki moczowej podczas porodu

Witam od dłuższego czasu mam problem cos mi wypada z pochwy rodziłam dwoje dzieci już 10 lat temu miałam nacinane krocze peknieta cewkę moczowa i warge sromowa która tez zle przyszyto wygląda jak rozchylony namiot cyrkowy czy można coś z tym zrobić w ramach nfz niedługo mam wizyte u ginekologa.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
w zależności od badania ginekologicznego, rozmiaru deformacji, zaburzeń czynności fizjologicznych i Pani stanu zdrowia mogą zostać zaproponowane różne formy leczenia plastycznego, w większości refundowanego w ramach NFZ, choć należy się liczyć z długim czasem oczekiwania za zabieg (do kilku mies., zależnie od ośrodka)