Wypadanie pochwy po 3 porodach i 2 poronieniach

Mam39lat i 3porody fizjol. i2poronienia za sobą(1-no z łyżeczkowaniem)Ostatni poródmiałam1,5rtemu był to poród szybki a urodziłam dużego synka.Od tego czasu wypada mi tylna część pochwy.Cwiczyłam ćw. Kegla defekt trochę się zmniejszył ale nadal jest.odczuwam to szczególnie podczas wys.fizycznego i parcia na stolec.Stojąc też wyczuwam kulkę w ujściu pochwy.Mój gin radzi plastykę ale nie wiem czy się zdecydować.Proszę o radę i krótki opis zabiegu.Dodam że z zawodu jestem wuefistka i fizjoterapeutą

Wielce Szanowna Pani ! Zapewnie wymaga Pani leczenia operacyjnego. O rodzaju i zakresie operacji decyduje lekarz, który kwalifikuje do operacji. Tego nie da zrobić się przez komputer. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa