Wypadanie rzęs i brwi

Witam serdecznie. Od kilku tygodni zaobserwowałem wypadanie rzes a od 2 tygodni wzmożone wypadanie brwi szczególnie jednej. Nie widzę zmian na głowie czy szczególnego wypadania włosów. Odczuwam jednak swędzenie w okolicach dolnej i górnej powieki w miejscu wychodzenia rzes. Nie wiem jednak czy przyczyną swędzenia nie jest używanie odżywki do rzęs revitalash advnced która poleciła mi kosmetyczka. Czy jest możliwe żeby były to objawy łysienia plackowate go? Bardzo dziękuję za jakokalwiek pomoc. Ania

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, pomimo wszystko zalecam wizyte u dermatologa celem oceny problemu i możliwości leczenia w tej konkretnej sytuacji. Pozdrawiam

Witam bardzo sporadycznie zdarzają się na tą odżywkę uczulenia. Proszę natychmiast ją odstawić .Najlepiej odwiedzić dermatologa lub okulistę, Lekarz zleci badania i dobierze masci.