Wypadanie rzęs u młodej osoby

Mojej corce od kwietnia wypadaja rzesy za jakis czaw widac ze zaczynaja odrastac i ponownie zaczynaja wypadac prosze powiedziec co to moze byc i gdzie szukac przyczyny i pomocy

Dzień dobry,

Rzęsy tak samo jak włosy na głowie nie rosną nieustannie. Normą jest wypadanie 1 do 2 rzęs dziennie. Jeżeli Pani córka traci ich większą ilość powinno to wzbudzić niepokój. W momencie, w którym rzęsy wypadają kępkami należy jak najszybciej udać się do lekarza dermatologa, który po ustaleniu przyczyny zastosuje odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry .Proszę z córką skonsultowac się u lekarza ukolisty i lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz będzie mógł postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie.