Wypadanie słowów jako rezultat zmian hormonalnych po porodzie

Witam jestem 10,5 mc po porodzie od 3 mc strasznie wypadają mi włosy (zawsze miałam cienkie i mało włosów ) ale teraz to są już strasznie przerzedzone od 3 mc jem tabletki na poprawę włosów rezultat jest średni. Nie wiem czy to może być jeszcze rezultat zmian hormonalnych ? czy one mogą odrosnąć jeżeli tak to jak szybko bo boje się że potrzebna będzie nie długo peruka Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.