Wypadanie włosów a badania krwi

Od kilku lat nadmiernie mi wypadaja włosy ale od paru miesięcy jest masakra.Wszystkie badania krwi czy moczu zrobione(te na tarczycę również)były bardzo dobre.Teraz wybieram się do dermatologa,ale myślę, że wypadanie może być spowodowane stresem.W kwietniu rozwiedi się moi rodzice(dalej mieszkamy w jednym domu),a napięta sytuacja między nimi trwała już od kliku lat.Zastanawiam się czy wyprowadzka z domu by mi pomogła,bo nie czuję się tam dobrze.Dodam,że często płaczę,jestem senna i rozdrażniona.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa lub trychologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.

Bardzo pomocne sa zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy. Lekarz dobierze równiez odpowiednie preparaty lecznicze do stosowania na skórę głowy.