Wypadanie włosów a łojotok u 21-letniej osoby

Witam, wypadają mi coraz bardziej włosy, zakola i czubek głowy, chodzę na wizyty u trychologa, miałem robione badania, wszystko ok, miałem robione badanie włosa, stwierdzono że mam łojotok (cebulki oblepione tłustym łupieżem) oraz że mam zdeformowane cebulki, rozwarstwione.Mam zażywać tabletki, biotyna, cynk, krzem, magnes itp. Oraz wcieranie całego zestawu preparatów MonRin z szamponem, chodziłem na zabiegi oczyszczania skóry, teraz mam iść na mezoterapie (jakaś bezbolesna).Przyniesie to efekt?

Wygląda na to, że ma Pan typowe łysienie androgenowe choć o dość wczesnym początku. Zabiegi, które ma Pan zlecone mają za zadanie przyhamować proces, który będzie zapewne niestety postępował. Proponuję zaufać trychologowi. Na pierwsze efekty w przypadku kuracji przeciwko wypadaniu włosów czeka się około 4 miesięcy. Wynika to z faktu długości naturalnych faz wzrostu/rozwoju włosów.