Wypadanie włosów a możliwość wykonania badań w kierunku łysienia

Witam mam problemy z wypadaniem włosów po wizycie u dermatologa otrzymałam receptę na Loxon 5% ulotka mnie przeraziła czy nie powinnam zrobić jakiś badań w kierunku łysienia ?dodam że skóra głowy delikatnie mnie swędzi ,mrowi.Dziękuję za odpowiedż

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować zaleconą terapię. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.