Wypadanie włosów a nerwica tikowa

Dzień dobry, Mam problem, od pewnego czasu wydaje mi się, że gubię więcej włosów z głowy. Mam 25 lat, jestem osobą ze zdiagnozowaną nerwicą. Mam "tik" nerwowy, który powoduje, że kręce włosy czy to może spowodować ich osłabienie? Czy łupież , który również mnie dopadł nie dawno może powodować wypadanie włosów? Ile dziennie włosów może wypaść? Dziękujęza pomoc!

Witam serdecznie,

konsultacja "internetowa" umożliwia szybką konsultację wstępną i może być ułatwieniem w zdobyciu potrzebnych informacji, które pozwolą poradzić sobie z problemem.Jednak ma ograniczenia, nie pozwala postawić diagnozy, która jest wstępem do leczenia.
Objawy o które Pani opisuje, mogą utrudniać życie i wiązać się z lękiem o własne zdrowie.
Opisuje Pani problem związany z radzeniem sobie z nerwicą możliwe, że pojawiają się również inne sygnały z ciała, które nasilają lek i osłabienie.
Nie napisała Pani, jakie leczenie jest prowadzone w związku z nerwicą, jeśli dotychczas nie rozpoczęła Pani takich działań, może warto byłoby podjąć psychoterapię i rozpocząć walkę z nerwicą!

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts