Wypadanie włosów a przyjmowanie sterydów

Witam. Przy wypadaniu włosów u 22 latka, jest sens brać specjalne sterydy które to powstrzymują? Są takie specjalne tabletki hamujące ale nie pamiętam nazwy. Jest sens to zażywać? Czy więcej skutków ubocznych może być niż to warte? Pozdrawiam

Te specjalne tabletki to Propecia. Działają, póki są brane. Skutki uboczne są zależne od czasu i dawki, głównie zaburzenia funkcji seksualnych. Czy warto - każdy musi zdecydować sam.