Wypadanie włosów a stres i kuracja Isotretinoinum

Witam,ostatnio bardzo przerzedziły mi się włosy i wypadają. Derm. zapisał Propecię. Obawiam się skutków ubocznych tego leku (m.in. zmniejszenie libido, problemy z życiem seksualnym a czasem nawet trwałe zaburzenia na tym tle) Dodam, ze jestem w trakcie kuracji Isotretinoinum, bardzo przybyło mi stresów, zmieniłem tryb życia na siedzący, zero sportu. Czy wymienione czynniki nie są przypadkiem główną przyczyną łysienia i wypadania i nie należałoby się wstrzymać ze stosowanie leków o sile Propecii?

Zapewne lekarz wykonał odpowiednie badania i przeprowadził z Panem wywiad i zastosował odpowiednie leczenie.

Może Pan to jeszcze skonsultować u innego trychologa.