Wypadanie włosów a suplementacja witamin

Witam - mam problem z włosami -wyniki mam w normie a włosy wypadają.Jestem pod kontrolą dermatologa. Proszę powiedzieć jakie witaminy są najlepsze aby włosy przestały wypadać. Cena nie ma znaczenia. Z góry dziękuję , pozdrawiam.

W Pani wieku łysienie może mieć podłoże hormonalne (łysienie androgenowe). Ten typ wypadania włosów charakteryzuje się rozlanym przerzedzeniem owłosienia szczególnie w okolicy ciemieniowej. W każdym przypadku wypadania włosów należy wykonać badania krwi (poziom żelaza, czynność tarczycy), leczenie opiera się na stosowaniu miejscowym wcierek o działaniu antyandrogenowym i rozszerzającym naczynia krwionośne, preparaty witaminowe mają zaś znaczenie uzupełniające.