Wypadanie włosów garściami po urodzeniu dziecka

Witam 4 miesiące temu urodziłam dziecko, od jakiegoś czasu wypadają mi włosy ale garściami, boje sie ich myć i czekać, zauważyłam na głowie zakola w których nie ma dużej ilości włosów, używam szamponów na pobudzenie cebulek i Wosku wax ale nie widzę żeby to pomagało.. Proszę o pomoc bo nie chciałabym być lysa.. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczne jest wykonanie badań hormonalnych.