Wypadanie włosów i bolesność skóry głowy

Od kilku miesięcy zauważyłam u siebie wzmożone wypadanie włosów. Od jakiegoś czasu odczuwam bolesność skóry głowy. Nie zauważyłam żadnego zaczerwienienia ani oznak łupieżu. Co może być przyczyną moich problemów? Pragnę zauważyć, że na nic nie choruję, nie zażywam żadnych leków i prawidłowo się odżywiam.

Często nadmierne wypadanie włosów związane jest z wydarzeniami stresowymi. Proszę wykonać kontrolne badania poziomu hormonów tarczycy - TSH, fT3, fT4, a także morfologię krwi. Proszę włączyć do diety preparaty witaminowe. Polecam także szampony przeciwko wypadaniu włosów (Dermena, Revalid, Pharmaceris H).