Wypadanie włosów i łuszczenie się skóry

jestem mamą 2,5 miesięcznego Julka. Od kilku dni zaczęły wypadać mi włosy. Poza tym zaczęła swędzieć mnie głowa a miejscami łuszczy mi się skóra. Stosuję szampon przeciw wypadaniu włosów i jem Capivit A + E ale nie pomaga.
KOBIETA ponad rok temu

Witaj,
Zgłoś się do lekarza aby wykluczyć lub potwierdzić łojotokowe zapalenie skóry. Stosujesz jakieś witaminy dla mam karmiących? Witamina A+E w łuszczeniu nie koniecznie może pomóc. Zacznij zażywać tran z wit. D oraz do diety wprowadź oleje - lniany, słonecznikowy, oliwa z oliwek. Wypijaj 2-4 łyżki dziennie (dodawaj do posiłków). Zawarte w nich kwasy tłuszczowe zmniejszą suchość skóry, stan zapalny, a przede wszstkim jeśli karmisz piersią korzystnie wpłyną na rozwój dziecka. Pozdrawiam, Aneta Kościołek